Podcast "Sport w biznesie"

Biznes, Technologie, Sport|15.02.2022

Dołączam do Voice House! W cyklu autorskich podcastów Sport w Biznesie będę dzielił się swoją wiedzą, doświadczeniami i obserwacjami. Wierzę, że wiele osób z tego skorzysta, będzie czerpać inspiracje, rozwinie się. Sport jest świetną szkoła życia. Uczy systematycznej pracy, umiejętności wyznaczania celu, planowania, współpracy w zespole, zarządzania emocjami, motywacją czy radzeniem sobie z przegraną. 


Voice House to profesjonalny dom produkcyjny i mediowy założony przez Jarka Kuźniara. Oferuje kompleksowy produkt audio, video i LIVE - od koncepcji audycji, przez produkcję, postprodukcję, warstwę graficzną, muzyczną aż po finał, czyli dystrybucję. - Voice House to również medium podcastowe klasy premium, które stawia na merytoryczne treści i udostępnia przestrzeń do działania autorytetom w swoich dziedzinach. 


Kieruję moje podcasty do każdego, kto chce się rozwijać, szuka inspiracji i sprawdzonych metod działania. Znajdziecie w nich szczere, zabawne, czasem zaskakujące historie z życia wzięte, a także konkretne metody wyniesione ze sportu, które można z powodzeniem zastosować nie tylko w biznesie. Będzie dużo o motywacji, dawaniu sobie rady z przegranymi, wypaleniem zawodowym, work-life balance, tworzeniem efektywnego planu i strategii, rozwojem osobistym oraz skutecznych metodach zarządzania stresem. 


W moich podcastach zawsze będę nawiązywał do konkretnych zdarzeń i super ciekawych, nie zawsze łatwych sytuacji czy to z Atlanty, Sydney, Tokyo czy do startu w Mistrzostwach Świata w Porto Cervo na Sardynii. 


Zapraszam do subskrybcji mojego kanału "Sport w biznesie" na wszystkich platformach streamingowych: 


Spotify: https://open.spotify.com/show/5GWwU7U90WQbStyxYB60ng


Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/sport-w-biznesie/id1610392551?l=pl


Premiera nowych odcinków w każdą niedzielę. Do usłyszenia. 

Podobne historie