Sport i biznes to gra zespołowa

Zapytaj o możliwą współpracę

Wprowadzam sport do biznesu

Regularna aktywność fizyczna to przepis na zdrowie, świetne samopoczucie i zdecydowanie większą produktywność w każdym obszarze życia. Inwestycja w sport w organizacji wpłynie korzystnie nie tylko na integrację zespołu i atmosferę wśród pracowników, lecz także na zysk Twojej firmy. Zaproponuję Ci ofertę skrojoną na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

01

01 Olivia Sports

Nieważne, czy celem jest rekreacja, czy udział w sportowej rywalizacji - niemal 10.000 rezydentów największego kompleksu biurowego w północnej Polsce, Olivia Business Centre, może w każdej chwili skorzystać z ciekawej oferty Olivia Sports. Przygotowanie do półmaratonu, liga piłkarska, wspinaczka, zajęcia rowerowe i żeglarskie, nordic walking, boks, siatkówka czy badminton to tylko niektóre z dyscyplin, spośród których można wybrać najciekawszą dla siebie. Profesjonalna kadra trenerska oferuje rezydentom kompleksową opiekę w postaci zajęć praktycznych i teoretycznych. Mile widziane są także inicjatywy uczestników - chętnie realizujemy ich ciekawe pomysły.

REFERENCJE

Olivia Sports jest tak atrakcyjna i różnorodna jak sama Olivia; z pamięci nie da się wymienić wszystkich oferowanych dyscyplin! Najbardziej zachwyca mnie liczba zespołów futsalowych - to aż 18 drużyn z 17 firm - oraz mój ukochany sport, żeglarstwo, który uprawiamy tu na dwóch poziomach. Mamy treningi żeglarskie dla początkujących, prowadzone przez Mateusza Kusznierewicza w Górkach Zachodnich, a dla zaawansowanych - jacht regatowy, na którym startujemy z sukcesami w Biznes Lidze Żeglarskiej.

Maciej Kotarski

Dyrektor sprzedaży w Olivia Business Centre

Zapytaj o możliwość współpracy

02

02 Do Sport Now

Uprawiasz sport, chcesz się czuć dobrze i zdrowo? Wejdź na dosportnow.com, gdzie znajdziesz łatwą i wygodną rezerwację usług sportowo-zdrowotnych. Świetne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. To również gratka dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów i masażystów, którzy nie muszą już korzystać z oddzielnych platform do rezerwacji usług, płatności i komunikacji z klientami. Dzięki dosportnow.com mają to wszystko i jeszcze więcej w jednym miejscu. Poza intuicyjnie obsługiwanym oprogramowaniem, dostarczamy również materiały szkoleniowe przygotowane przez Do Sport Now Academy oraz zapewniamy pomoc techniczną 24/7 - wszystko po to, aby usprawnić pracę użytkowników i oszczędzić ich cenny czas.
Zapytaj o możliwość współpracy

Wykłady, szkolenia i mentoring

Wiem jak zmotywować
Twój zespół do lepszej pracy

W wieku 21 lat zdobyłem mistrzostwo olimpijskie. W wieku 44 lat ponownie zostałem mistrzem świata. To mówi samo za siebie. Nie doszłoby do tego, gdybym dał się złamać przeszkodom na drodze do celu. Na jedno zwycięstwo przypada wielokrotnie więcej porażek. Sport buduje charakter, uczy pokory, cierpliwości i systematycznej pracy. Zachęcam, abyś wyzwania traktował jako szanse. Podpowiem Ci, jak to zrobić.

800+

wystąpień publicznych w Polsce i na świecie

10+

inwestycji biznesowych

40+

współpracy wizerunkowych

W sporcie nie można liczyć na łut szczęścia - nawet ono sprzyja najlepiej przygotowanym. Olimpijskie złoto i brąz, 4 tytuły mistrza świata, 3 mistrza Europy, 11 tytułów mistrza Polski - to owoc wieloletniej pracy, umiejętności, motywacji, pozytywnego myślenia i właściwych decyzji podejmowanych po drodze. Opowiem Wam swoją historię, żebyście mogli z niej czerpać na co dzień - niezależnie od dziedziny, którą się zajmujecie.

Tematy wykładów

Zapytaj o możliwość współpracy

współpraca wizerunkowa

Oferuję wymierną korzyść Twojej firmie

Wykorzystanie wizerunku popularnego sportowca przekłada się na wymierne korzyści dla firmy podejmującej współpracę. Wzrost sprzedaży, zwiększenie rozpoznawalności marki lub produktu, potwierdzenie mistrzowskiej klasy lub wykorzystanie cech i wartości towarzyszących mistrzowi żeglarstwa to główne cele, jakie osiągamy wspólnie z moimi partnerami i sponsorami. Do współpracy wizerunkowej zawsze podchodzę bardzo profesjonalnie. Skupiam się na osiągnięciu celu firmy z którą współpracuję. To głównie dzięki temu moje kontrakty były przedłużane na długie lata. Na podstawie ponad 25-letniej kariery sportowej wypracowałem najlepsze modele współpracy wizerunkowej ze sponsorami i firmami partnerskimi. Współpracowałem z ponad 40 firmami polskimi i zagranicznymi, wielkimi koncernami i średnimi firmami. Wciąż jestem otwarty na nowe propozycje, chętnie też przedstawiam własne pomysły.

Kusznierewicz współpraca wizerunkowa

01

01 Wykorzystanie wizerunku

Sportowiec z sukcesami uprawiający piękną dyscyplinę jaką jest żeglarstwo przyciąga uwagę i sympatię. Wykorzystanie mojego wizerunku w kampanii reklamowej marki lub produktu pomoże osiągnąć wasze cele promocyjne i sprzedażowe. Telewizyjny spot reklamowy ma dużą siłę oddziaływania ale bardzo często firmy z którymi współpracuję wykorzystują mój wizerunek w swoich materiałach informacyjnych tj. katalogi czy strona www. Wartości i skojarzenia towarzyszące mojej osobie jak również żeglarstwu to między innymi: odwaga, siła, ambicja, rywalizacja, wola walki, wolność, zdrowie, natura, ekologia, technologia, kontynuacja i sukces.

02

02 Media

Kampanii reklamowej towarzyszą często dedykowane artykuły lub wywiady w telewizji, prasie lub mediach elektronicznych. Ponieważ jestem aktywnym sportowcem oraz biznesmanem podtrzymuje stały kontakt z mediami mając wiele do zaoferowania. Posiadam wiedzę, doświadczenie i umiejętności prowadzenia rozmowy z dziennikarzem. Dbam o właściwy przekaz, dzięki któremu osiągamy z moimi partnerami wymierne efekty komunikacyjne.

03

03 Eventy żeglarskie i golfowe

Zaproszenie najlepszych klientów i partnerów biznesowych na rejs po Zatoce Gdańskiej lub dwudniową akademię golfa z moim udziałem jest wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem, które na długo zapada w pamięci. Współorganizuje eventy, jestem gospodarzem spotkań lub uczestniczę w wydarzeniach firmowych - nie tylko sportowych, choć te przynoszą fantastyczne efekty. Przeprowadzenie regat dla pracowników lub klientów firmy zacieśnia relacje z klientami i partnerami, a długoterminowo wpływa korzystnie na lojalność wobec marki.

04

04 Autorskie podcasty i materiały video

Wciągające historie poruszające ciekawe tematy przedstawione w interesujący sposób, potrafią przyciągnąć uwagę i określoną grupę odbiorców. Wspólnie z firmami w którymi współpracuję decydujemy się na realizację autorskich materiałów video lub audio, których treści nawiązują do profilu działalności, celów, branży lub wartości jakimi kieruje się mój partner biznesowy.

Innowacyjne Technologie

Łożyska Kusznierewicza

Mój Tata Zbigniew Kusznierewicz wynalazł i opatentował nową konstrukcję wnętrza łożyska tocznego kulkowego, które nie wymaga smarowania elementów tocznych. „Poślizg” uzyskujemy poprzez mechaniczne nacięcie bieżni i odpowiedni kształt separatorów. Łożyska Kusznierewicza są idealnym rozwiązaniem do zastosowania w przemyśle spożywczym, wydobywniczym czy kosmicznym. Umożliwiają pracę w bardzo wysokich i niskich temperaturach. Korzyści z zastosowania Łożysk Kusznierewicza to również mniejsze opory ruchu, niski poziom hałasu, zwiększona trwałość oraz brak potrzeby serwisu. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, budowa łożyska nie wymaga szczelnej zabudowy. Do wykonania można zastosować wiele różnych materiałów, a koszty produkcji są znacząco obniżone. Już wkrótce to rozwiązanie zostanie zastosowane w wielu bardzo ważnych obszarach gospodarki i produkcji, zarówno w Polsce jak i na świecie.

Przejdź do strony

Inwestycje w technologie

Lubię inwestować swój
czas w dobre pomysły

Chętnie angażuję się w inicjatywy związane z nowoczesnymi technologiami, które usprawniają nasze codzienne działania, pomagają rozwijać się w wybranym obszarze lub… sprawiają, że częściej się uśmiechamy.

01

01 ZOOM.ME

Pomysł stworzenia ZOOM.ME zrodził się podczas zabawy z moją wówczas 3-letnią córką. Robiąc jej zdjęcia moim smartfonem, chciałem szybko podzielić się nimi z moimi rodzicami i teściami. Nie wszyscy używali smartfonów, więc musieli czekać, aż pokażę im fotografie osobiście. Nie chciałem wysyłać ich mailem, a zrobić im prezent, zaskoczyć, wyświetlając im te zdjęcia na ekranie w ich domu czy w pracy. Odkąd mają ZOOM.ME, są zawsze na bieżąco - śledzą dorastanie swoich wnuków nawet wtedy, gdy te są daleko. ZOOM.ME to produkt, który dał się pokochać wielu rodzinom - jest doskonałym pomysłem na prezent.
Zapytaj o możliwość współpracy

02

02 Target10

Trenujesz z myślą o mistrzostwie? Niezależnie czy jesteś amatorem czy zawodowcem, aby sprawnie dotrzeć do celu, musisz obrać właściwy kurs. Użyj do tego sprawdzonych metod i narzędzi. Target10 pomoże zarówno Tobie, jak i Twojemu trenerowi uzyskać lepsze wyniki. Spodziewam się, że celujesz wysoko. By osiągnąć sukces, Twoje umiejętności i wiedza powinny być na najwyższym poziomie. Dzięki Target10 możesz być świadomy i na bieżąco oceniać swoją formę i monitorować postępy. Target10 to również statystyki akwenów, współdzielony kalendarz, platforma do komunikacji, prowadzenia listy zadań oraz inwentaryzacji i oceny sprzętu. Obecnie platforma przystosowana jest do użytkowania przez żeglarzy, jednak w niedalekiej przyszłości uruchomimy także warianty dla innych dyscyplin.
Zapytaj o możliwość współpracy

Mistrzowska Klasa Szkolenia

Akademia Kusznierewicza

Od wielu lat dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi ze sportem. Wraz z kompetentnym i zaufanym zespołem zaszczepiam pasję do żeglarstwa wśród dzieci i dorosłych. Prowadzimy indywidualne zajęcia żeglarskie, bierzemy udział w regatach, organizujemy wysokiej klasy rejsy. Dla firm przygotowujemy szyte na miarę eventy żeglarskie. Zabieramy też naszych gości i partnerów na wyjątkowe wydarzenia żeglarskie. Trenujemy zawodników, szlifujemy talenty, a wybranych sportowców obejmujemy programem mentorskim.

Zapytaj o możliwość współpracy

Myślisz że możemy znaleźć
wspólny temat do rozmów?

Chcesz nawiązać ze mną współpracę, zapytać o ofertę lub przedstawić mi swój pomysł?
Wyślij formularz kontaktowy dostępny poniżej.