Wykłady

Przełożenie sprawdzonych w sporcie praktycznych metod na karierę zawodową i zastosowanie w biznesie oraz liczne omawiane przez Mateusza przykłady inspirują słuchaczy do opracowania własnej strategii rozwoju osobistego i motywują do działania.
Wydarzenie z udziałem Mateusza Kusznierewicza jednego z najbardziej utytułowanych polskich sportowców jest wydarzeniem gwarantującym niezapomniane wrażenia. Każde z wystąpień przygotowywane jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami klientów. Podczas swoich wystąpień Mateusz posługuje się profesjonalną prezentacją multimedialną, przygotowywaną każdorazowo w oparciu o wieloletnie doświadczenie mówcy i setki przeprowadzonych spotkań.

Zakres tematyczny wykładów:

  • Motywacja – praktyczne sposoby na motywowanie siebie i innych. Rola pasji w życiu. Długotrwałe utrzymywanie motywacji i zaangażowania.
  • Piramida sukcesu – sukces w pracy i w życiu osobistym. Ulubiony temat Mateusza: powtarzalne osiąganie celów dzięki świadomemu i zaplanowanemu budowaniu jednostki lub organizacji na solidnych fundamentach.
  • Zarządzanie zmianą – na co zwrócić uwagę, jak zaplanować i wdrożyć proces zmian? Jak się odnaleźć w procesie transformacji?
  • Współpraca w zespole – zarządzanie i komunikacja w zespole. Jak budować współpracę międzyzespołową? Rola lidera i przywódcy. Budowanie relacji. Jak dostosować komunikacyjne i różnorodne preferencje dotyczące współpracy?
  • Work Life Balance – zarządzanie zadaniami, spotkaniami, obowiązkami, czasem, dietą, życiem.
  • Plan. Strategia – wyznaczanie i osiąganie celów. Budowanie strategii. Wizualizacja sukcesu.
  • Rozwój osobisty – pomysł na siebie. Wnioski z sukcesów jak również porażek. Sposoby na radzenie sobie z niepowodzeniami. Pokonywanie przeszkód. Podejmowanie wyzwań. Podejmowanie decyzji i ocena ryzyka.

Kontakt
662 171 717
kontakt@kusznierewicz.pl