Sandiline

Denis Paliska

Sandiline

W latach ‘80 kilkoro przyjaciół, pionierzy windsurfingu w Słowenii, postanowili trenować ciężej i więcej. Brakowało im jednak odpowiedniego sprzętu, który pozwoliłby im wykorzystać swoją determinację i pasję do sportu. Zamiast czekać, postanowili więc sami go stworzyć.


Co wyróżnia Sandiline spośród innych firm produkującej odzież sportową? Pomimo niesamowitego rozwoju marki, Sandiline nie idzie na kompromisy. Dużym zakładem produkcyjnym kieruje dokładnie ta sama determinacja, jaka była cechą charakterystyczną małej szwalni w piwnicy u rodziców. Zarówno na początku, jak i obecnie, w produkcji używane są wyłącznie najwyższej jakości materiały, a w proces zaangażowany jest sam właściciel, Denis Paliska. Wszystko, od początku do końca, odbywa się w fabryce w Słowenii, dzięki czemu mam pewność, że produkt będzie w stu procentach odpowiadał moim potrzebom.


Sandiline chce zawsze być o krok przed innymi, podobnie jak medaliści olimpijscy i mistrzowie świata w kajakarstwie i żeglarstwie, którzy wybierają tę odzież. Z przyjemnością korzystam z ich produktów, które dają mi komfort, wygodę i moc, dzięki którym mogę wyznaczać i osiągać kolejne sportowe cele. Sandiline wychodzi naprzeciw potrzebom każdego pasjonata sportów wodnych. Wyczynowi sportowcy, najmłodsi adepci i rekreacyjni żeglarze znajdą coś dla siebie spośród bogatej oferty tej marki.