Snow Expo

Arkadiusz Walus

Snow Expo

Pasja, wizja i realizacja marzeń - tak najłatwiej można określić działalność Arka. Po ponad 20 latach poświęconych prowadzeniu Kliniki Dźwięku - firmy zajmującej się dostarczaniem specjalistycznych rozwiązań z branży audiowizualnej - przeniósł się do branży eventowej, aby odnosić co najmniej tak samo spektakularne sukcesy. SNOW EXPO to nie tylko targi sportów zimowych - to niezwykłe wydarzenie rekreacyjno-edukacyjne, które przyciąga zarówno zdeklarowanych fanów dyscyplin zimowych, jak i nowicjuszy, którzy dopiero wchodzą w to środowisko. Podczas dwudniowego wydarzenia, odbywającego się co roku na stadionie PGE Narodowym, spotykają się tysiące ludzi, których łączy ciekawość świata i chęć ciągłej eksploracji. Podczas SNOW EXPO można wyposażyć się w sprzęt sportowy, spotkać gwiazdy narciarstwa i alpinizmu, posłuchać ciekawych prelekcji, a także… spróbować morsowania, biegów czy skoków narciarskich. W 2019 roku, w polskich górach ruszył nowy projekt – „SNOW EXPO na śniegu”, gdzie za darmo można testować narty i deski kilkunastu producentów. Arek zaproponował, żeby moja Akademia była partnerem Strefy Dzieci. Od 2017 roku wspólnie działamy w celu popularyzacji sportów zimowych jako doskonałej formy spędzania wolnego czasu wśród najmłodszych. 


Arek przyciąga do siebie rzesze ciekawych osób, dzięki czemu z roku na rok na targach pojawia się coraz więcej pasjonatów aktywnego stylu życia. Ma też coraz więcej partnerów i klientów. To nie tylko skuteczny przedsiębiorca, lecz także osoba, która potrafi przemówić do serc i umysłów ludzi. Jego pasja do narciarstwa przerodziła się w biznes, na którego schemacie powstała bliźniacza do SNOW EXPO impreza do nazwą „BIKE EXPO- Narodowy Test Rowerowy”. Podczas pierwszej edycji Arek posłuchał wykładu Czesława Langa i… zaraził się kolarstwem. Po niespełna roku stworzył „BIKE EXPO Narodowy Team”, który startuje w największych polskich wyścigach amatorskich. Biznes przerodził się więc w kolejną pasję do sportu.


BIKE EXPO to rowerowy, wiosenny odpowiednik SNOW EXPO. Podczas dwudniowego wydarzenia, odwiedzający mają okazję zapoznać się z premierami rowerów, wysłuchać najlepszych specjalistów z branży, spotkać Mistrzów kolarstwa i co najważniejsze testować i porównywać rowery z każdej kategorii sportowej i cenowej oraz wziąć udział w paradzie rodzinnej.


Swoje pomysły Arek szybko przekuwa w przedsięwzięcia, które porywają tłumy. W 2020 roku startują więc dwa nowe przedsięwzięcia, odbywające się równocześnie z BIKE EXPO o nazwach RUN SHOW i SWIM SHOW. Oczywiście na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.