Podwórko Talentów Nivea 2017

Mateusz już po raz drugi współpracuje z marką Nivea w ramach projektu Podwórko NIVEA, tym razem pod hasłem Podwórko talentów NIVEA.
W tym roku marka postawiła na odkrywanie i rozwój niezwykłych umiejętności: artystycznych, sportowych i naukowych. Pomogą w tym wyjątkowe, specjalnie zaprojektowane place zabaw, które ponownie będzie można wygrać w ogólnopolskiej rywalizacji. Do Mateusza w roli Ambasadorki projektu dołączyła piosenkarka Natalia Kukulska. Od strony merytorycznej projekt będzie wspierać niezależny ekspert, psycholog dziecięcy dr Aleksandra Piotrowska.

W tym roku NIVEA już po raz trzeci zaprosi do wspólnego działania lokalne społeczności, gminy, oraz spółdzielnie mieszkaniowe, a także, po raz pierwszy w tym roku, szkoły podstawowe. Głównym celem i przesłaniem tegorocznej edycji jest odkrycie drzemiących w dzieciach niezwykłych umiejętności – sportowych, artystycznych czy naukowych. NIVEA poprzez tegoroczną inicjatywę z jednej strony chce zachęcić do prezentowania talentów, a z drugiej, poprzez budowę placów, chce pomóc je odkrywać. W tym celu w całej Polsce powstaną niezwykłe Podwórka Talentów NIVEA. Dlaczego niezwykłe? Bo zostały zaprojektowane tak, aby pomóc odkrywać i rozwijać pasje poprzez specjalnie zaprojektowane sprzęty, rozwijające zdolności poprzez zabawę.

Jak wygrać Podwórko Talentów NIVEA ?
Od 13 marca b.r. każda szkoła podstawowa, gmina, spółdzielnia i wspólnota mieszkaniowa ma szansę na wygranie Podwórka Talentów NIVEA na swoim terenie. Aby wziąć udział w programie należy zgłosić swoją lokalizację, a następnie przesłać krótki film video, który w dowolnej formie pokaże jakie talenty mają dzieci. Zgłaszać można grupy liczące dwie lub więcej osób, które mogą zademonstrować na filmie każdy dowolny talent.

Zgłoszenia są przyjmowane od 13 marca do 7 maja 2017. Następnie 17 maja na specjalnej, dedykowanej stronie podworko.nivea.pl zostaną zamieszczone wybrane przez jury najciekawsze filmy, spełniające kryteria regulaminowe (wyłonionych zostanie 100 lub więcej filmów, jednak nie więcej niż 200). W głosowaniu internautów zostanie wyłonionych 20 zwycięskich lokalizacji.
Głosowanie na filmy video na stronie potrwa od 18 maja do 21 czerwca 2017. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone na stronie w dniu 22 czerwca. Pierwsze Podwórka Talentów NIVEA przy zwycięskich lokalizacjach, zostaną oddane do użytku już na początku jesieni 2017.

Mateusz współpracuje z marką NIVEA w ramach akcji Podwórko NIVEA od 2016 roku. Celem akcji w 2016 roku była budowa kolejnych 40 Podwórek. Te Rodzinne Miejsca Zabaw to idealny sposób na integracje i jakościowe spędzanie czasu dla rodziców i ich pociech. Mateusz jako Ambasador projektu, sportowiec i tata dwójki dzieci radził jak aktywnie i jakościowo spędzać czas z dzieckiem na świeżym powietrzu i świetnie się przy tym bawić! Program zwraca uwagę na to, jak zmotywować dziecko, by w przyszłości stało się pewnym siebie i szczęśliwym dorosłym. A co po zakończeniu sezonu podwórkowego? Czas spędzony w domu nie musi być nudny. Mateusz przekonuje, że czas z dzieckiem można spędzać kreatywnie i proponuje szereg ciekawych zabaw.